Program do ewidencji sprzętu, program do zarządzania licencjami, aplikacja do wniosków na sprzęt IT, program do wniosków na udzielenie dostępu do zasobów IT, aplikacje na wnioski na wymianę zużytego sprzętu IT, apka do inwentaryzacji sprzętu IT, aplikacja do rejestrowania czasu i zasobów do obsługi zgłoszenia IT - to tylko wybrane przykłady aplikacji wykorzystywanych przez użytkowników Qalcwise.

Każda aplikacja do ewidencji sprzętu IT odpowiada w 100% indywidualnym potrzebom użytkowników. Średni czas przygotowania i uruchomienia aplikacji wynosi do 4 tygodni.

Każdy program do ewidencji sprzętu na platformie Qalcwise może być dostępny zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i dowolnym urządzeniu mobilnym. Do obsługi aplikacji potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa. Aplikacji nie instaluje się na urządzeniach.

Wszystkie programy do ewidencji sprzętu IT mogą wymieniać dane z innymi systemami poprzez mechanizmy integracyjne lub wymiany plików.

ZOBACZ Z JAKICH APLIKACJI KORZYSTAJĄ UŻYTKOWNICY QALCWISE W OBSZARZE ZARZĄDZANIA ZASOBAMI IT

IT

Ikona sprzedaż i marketing

Aplikacja do wniosków na sprzęt IT

Składanie wniosków na sprzęt teleinformatyczny; automatyczna dystrybucja wniosku do upoważnionej osoby (osób); obsługa kompletacji sprzętu IT na wniosek; wydawanie sprzętu tymczasowego; uzupełnianie wniosków o numery zamówień, faktur, nr seryjnych; drukowanie protokołów zdawczo - odbiorczych; wydawanie sprzętu użytkownikom; tworzenie dokumentów OT na środki trwałe; generowanie danych do tworzenia kartoteki śr. trwałych w ERP; workflow; powiadomienia mailowe; analityki i raportowanie

Flaga polski
Logo Qalcwise
Logo Qalcwise

Prosto. Skutecznie. Wydajnie. Qalcwise

Automatyzujemy dowolne procesy biznesowe. Szybko, na życzenie i bezpiecznie.