Dlaczego aplikacje na Platformie Qalcwise tak skutecznie automatyzują i usprawniają procesy biznesowe?

Ikona proste

Proste

Aplikacje są tak proste jak arkusz kalkulacyjny. Jeśli potrafisz pracować z MS Excel to jesteś naturalnym użytkownikiem aplikacji Qalcwise.

Ikona intuicyjne

Intuicyjne

Systemy dla biznesu są zbyt często skomplikowane i nieintuicyjne. Aplikacje Qalcwise definiujesz od początku, tak jak chcesz. Jak Tobie wygodnie i ergonomicznie.

Ikona skalowalne

Skalowalne

Zmiana, dostosowanie i uruchomienie funkcji trwa bardzo szybko. Teraz kilkoma kliknięciami możesz dodać, ukryć, zmienić dowolną funkcjonalność.

Ikona szybkie

Szybkie

Aplikacje działają szybko, bez zbędnego opóźnienia. Szybko zautomatyzujesz procesy i czynności, które dotychczas obsługiwałeś manualnie (mail, arkusz, papier).

Ikona responsywne

Responsywne

Dostęp do aplikacji jest nieograniczony. Możesz z nich korzystać na komputerach, laptopach ale również na urządzeniach mobilnych.

Ikona wyręczające

Wyręczające

Korzystając z oprogramowania mamy nadzieję, że „coś zrobi za nas”. Aplikacje Qalcwise potrafią przypominać, podpowiadać i alertować. Nie musisz już pamiętać.

Aplikacje są dostępne również na urządzeniach mobilnych

Każda aplikacja biznesowa może być dostępna zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych. Jeśli podróżujesz, wykonujesz zadania w terenie, musisz zaakceptować wnioski będąc poza biurem, chcesz sprawdzić jak wygląda obecna sytuacja przedsiębiorstwa przebywając na urlopie, skorzystaj z możliwości, które oferują aplikacje mobilne.

Urządzenia

Aplikacje biznesowe Qalcwise uzupełniają funkcjonowanie systemów dla biznesu
bez ograniczeń w przykładowych obszarach:

Ikona kadry i płace

Kadry i płace

Aplikacje Qalcwise automatyzują zarówno obszar kadr twardych jak i miękkich. Poczynając od automatyzacji procesu rekrutacji przez szkolenia, urlopy, okresowe oceny pracownicze, dystrybucję pasków płacowych na obsłudze kart obiegowych kończąc. Oprócz tego dostęp i dystrybucja dokumentacji pracowniczej oraz integracja z HR/ERP.

Ikona finanse i księgowość

Finanse i księgowość

Aplikacje Qalcwise wyręczają służby księgowe w wielu czynnościach wykonywanych dotychczas ręcznie lub półautomatycznie. Obsługa wniosków delegacyjnych z automatycznym dekretowaniem w FK, rejestrowanie faktur kosztowych, akceptacja z integracją z FK; zamykanie miesiąca to tylko niektóre przykłady zastosowania aplikacji.

Ikona sprzedaż i marketing

Sprzedaż i marketing

Aplikacje Qalcwise automatyzują działania w relacjach z klientami, tj. od zarejestrowania zapytań ofertowych; ofertowania wraz z wycenami oraz szacowaniem cen sprzedaży poprzez zarządzanie systemami motywacyjnymi, wyliczanie prowizji, obsługę ankiet satysfakcji, zarządzanie projektami marketingowym, organizację eventów, zarządzanie zasobami marketingowymi a kończąc na reklamacjach i integracji z ERP.

Ikona organizacja

Organizacja

Aplikacje Qalcwise automatyzują działania organizacyjne, które często rejestrowane są w wielu plikach czy bazach danych. Opóźnia to dostęp do informacji i jest obarczone błędami. Przykładowe zastosowania: obsługa dokumentów przychodzących (w tym z OCR) i wychodzących; rejestracja czasu pracy; rejestr umów; rezerwacja sal i zasobów; zarządzanie flotą; integracja z ERP.

Ikona zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Aplikacje Qalcwise usprawniają zarządzanie projektami realizowanymi nie tylko dla klientów zewnętrznych ale również na potrzeby własne. Umożliwiają definiowanie karty projektu; celów i wskaźników; zespołów projektowych; struktury produktów i usług; budżetu; planowanie czynności; rejestrowanie i rozliczanie kosztów; ustalenie wyników na projekcie; integracja z ERP.

Prosto. Skutecznie. Wydajnie. Qalcwise

Automatyzujemy dowolne procesy biznesowe. Szybko, na życzenie i bezpiecznie.