Zdjęcie Jacek Gałkowski

Piotr Gałkowski

21.10.2020

Zarządzaj projektami w trybie zdalnym

Jeszcze w piątek rozmawiałem z Klientem, a już na koniec niedzieli powstała w pełni funkcjonalna aplikacja Qalcwise do planowania i rejestrowania zadań przypisanych do projektów💪💪💪. Ogromną zaletą rozwiązań #nocode jest szybkość i elastyczność tworzenia aplikacji.

Klient już od marca przeniósł działalność swojej firmy w tryb zdalny i w międzyczasie próbował wykorzystać do pracy grupowej i wymiany dokumentów przynajmniej dwa rozwiązania. Jak stwierdził, „…w każdym z nich były mankamenty, które zamiast ułatwiać pracę, skutecznie ją utrudniały i zniechęcały pracowników do ich obsługi..."

Uprzedzony i zniechęcony Klient podszedł do rozmowy z nami raczej sceptycznie, na zasadzie „zobaczę co wy tam macie, ale nie liczę na zbyt wiele”. Pokazaliśmy mu aplikacje w poniedziałek rano i po kilku zmianach w trakcie rozmowy, uznał że to dokładnie to czego potrzebuje. Pozostało zasilić bazę danymi i rozpocząć pracę. Co zyskał? Prostą i idealnie pasującą do potrzeb aplikację do: planowania zadań projektowych na pracownika, datę i projekt;

🥈 rejestrowania wykonania zadań z kontrolą statusu realizacji i budżetu czasowo – rzeczowego projektu;

🥉 obiegu dokumentów, wymaganych do realizacji zadań z wykorzystaniem workflow;

🏅 obsługi procesu na urządzeniach mobilnych;

🏅 analityki realizacji projektów ogółem i jednostkowo.

Najważniejsze jednak, że proste i ergonomiczne narzędzie, które umożliwi jego pracownikom pozostanie w domu i realizację zadań służbowych.

Potrzebujesz szybko i efektywnie realizować zadania w trybie zdalnym, traktujesz sytuację przejściowo a rozwiązanie tymczasowo, nie masz czasu na wybór i długotrwałe wdrożenie? Napisz do mnie. Zapewniam, że efekty bardzo Cię zaskoczą.

Prosto. Skutecznie. Wydajnie. Qalcwise

Automatyzujemy dowolne procesy biznesowe. Szybko, na życzenie i bezpiecznie.