Klienci, którzy już automatyzują swoje procesy z Qalcwise

Media Markt Saturn Polska

Ikona sprzedaż i marketing

Lider rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Prowadzi sieć 85 sklepów i zatrudnia prawie 4000 pracowników. Realizuje strategię sprzedaży wielokanałowej, tzn. posiada także marki własne i sklep internetowy mediamarkt.pl

Logo Qalcwise

Sprzedaż detaliczna

MM Kwidzyn

Ikona sprzedaż i marketing

Światowy lider w produkcji papieru, celulozy i opakowań opartych na włóknach (dawnej International Paper Kwidzyn). W Polsce od 1992 roku, zatrudnia prawie 2,5 tys. pracowników w dwóch siedzibach: w fabryce papieru i celulozy w Kwidzynie oraz w Globalnym Centrum Usług Biznesowych w Krakowie

Logo Qalcwise

Produkcja

Strabag

Ikona sprzedaż i marketing

STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie. Funkcjonując w Polsce od 1987 roku STRABAG stał się jedną z największych firm budowlanych w Polsce. Grupa STRABAG zatrudnia blisko 5 tysięcy pracowników.

Logo Qalcwise

Usługi

Aircom Group

Ikona sprzedaż i marketing

Grupa firm branży automotive, z HQ w Polsce, posiadająca swoje oddziały w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej. To europejski lider w dostarczaniu zestawów do naprawy opon dla producentów OEM (1 Tier). Produkuje kompresory do opon, kompresory do siedzeń, uszczelniacze do opon.

Logo Qalcwise

Produkcja

Vortex Energy Poland

Ikona sprzedaż i marketing

Firma rynku Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Rozwija, realizuje i obejmuje zarządzaniem technicznym farmy fotowoltaiczne i wiatrowe na terenie całego kraju oraz zagranicą. Zrealizowała projekty OZE o mocy około 458 MW, w tym ponad 358 MW w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy Vitol.

Logo Qalcwise

Usługi

Prosto. Skutecznie. Wydajnie. Qalcwise

Automatyzujemy dowolne procesy biznesowe. Szybko, na życzenie i bezpiecznie.