Projekty marketingowe, budżetowanie projektów, projekty developerskie, zarządzanie podwykonawcami, planowanie zadań i zasobów, rejestrowanie czasu i zużycia zasobów, projekty inwestycyjne, projekty budowlane, aplikacja do zarządzania projektem, polski program do zarządzania projektami, projekty IT - to tylko wybrane przykłady aplikacji wykorzystywanych przez użytkowników Qalcwise.

Każda aplikacja do zarządzania projektami odpowiada w 100% indywidualnym potrzebom użytkowników. Średni czas przygotowania i uruchomienia aplikacji wynosi do 4 tygodni.

Każda aplikacja do zarządzania projektem na platformie Qalcwise może być dostępna zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i dowolnym urządzeniu mobilnym. Do obsługi aplikacji potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa. Aplikacji nie instaluje się na urządzeniach.

Wszystkie aplikacje do zarządzania projektami mogą wymieniać dane z innymi systemami poprzez mechanizmy integracyjne lub wymiany plików.

ZOBACZ Z JAKICH APLIKACJI KORZYSTAJĄ UŻYTKOWNICY QALCWISE W OBSZARZE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

Zarządzanie projektami

Ikona sprzedaż i marketing

Projekty marketingowe

Definiowanie projektów, działań oraz zasobów marketingowych; planowanie i rejestrowanie działań oraz zasobów; przypisywanie kosztów i przychodów; wyliczanie wyniku finansowego

Flaga polski
Logo Qalcwise
Logo Qalcwise

Zarządzanie projektami

Ikona sprzedaż i marketing

Budżetowanie projektów

Definiowanie projektów, WBS i zasobów; budżetowanie czasu pracy, zasobów, kosztów na poziomie WBS; uwzględnianie stawek i narzutów; szacowanie wyniku finansowego; rejestr i statusy projektów

Flaga polski
Logo Qalcwise
Logo Qalcwise

Zarządzanie projektami

Ikona sprzedaż i marketing

Rejestrowanie czasu i zużycia zasobów

Rejestr projektów i stan zaawansowania czasowego i kosztowego; lista zadań na dzień i godzinę; lista to-do; rejestr zasobów; rejestr czynności projektowych; definiowanie struktury projektu (WSB); rejestrowanie czasu pracy na zadanie (start - koniec); rejestrowanie zużycia zasobów na zadanie; rejestrowanie kosztów i wydatków nieplanowanych; wyliczanie pracy twórczej; kontrola budżetowa; rozliczanie czasu pracy i kosztów na projekt; aktualny stan zaawansowania projektu; workflow; powiadomienia mailowe; definiowanie szablonów dokumentów projektowych; obsługa załączników; analityki i raportowanie.

Flaga polski
Logo Qalcwise
Logo Qalcwise

Prosto. Skutecznie. Wydajnie. Qalcwise

Automatyzujemy dowolne procesy biznesowe. Szybko, na życzenie i bezpiecznie.