Dlaczego Platforma Qalcwise w chmurze IBM Cloud?

Ikona bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

IBM Cloud to 60 centrów danych. Oprócz maszyn wirtualnych następnej generacji to dedykowane serwery uruchamianie na żądanie, co umożliwia wysoki stopień izolacji danych.

Ikona wydajność

Wydajność

Każdy zasób maszyny wirtualnej w IBM Cloud ma gwarantowany rdzeń 2,0 GHz lub wyższy. Doskonałą wydajność zapewniają procesory x86 Intel Xeon lub IBM POWER8 C800L.

Ikona zarządzanie

Zarządzanie

W IBM Cloud każdy element infrastruktury jest w pełni zautomatyzowany oraz zintegrowany i zarządzany przez jeden system, który można na bieżąco nadzorować i kontrolować.

Ikona globalna prywatna sieć

Globalna prywatna sieć

Podstawą architektury jest prywatna globalna sieć szkieletowa o sumarycznej przepustowości ponad 4000Gb/s. Połączenie wydajnej infrastruktury oraz sieci gwarantuje nieprzerwaną komunikację.

Ikona transfer danych

Transfer danych

Cały transfer przychodzący i wychodzący w ramach globalnej prywatnej sieci IBM Cloud jest całkowicie bezpłatny, mimo że obejmuje różne regiony, kraje a nawet kontynenty.

Ikona zgodność

Zgodność

IBM Cloud zapewnia całkowitą zgodność z przepisami i normami zarówno z certyfikatami zgodności, jak i przepisami międzynarodowymi oraz ochroną prywatności.

Nowocześnie, sprawnie i bezpiecznie

Qalcwise to nowatorska platforma typu no-code pracująca w IBM Cloud, służąca do tworzenia profesjonalnych aplikacji usprawniających funkcjonowanie organizacji bez konieczności programowania. Rolą narzędzi typu no-code jest szybkie usprawnianie czynności dotychczas wykonywanych w sposób manualny, czyli tych procesów biznesowych lub ich części, które z różnych powodów nie znalazły swojego miejsca w systemach klasy ERP, FK, HR, CRM i wielu innych.

Prosto. Skutecznie. Wydajnie. Qalcwise

Automatyzujemy dowolne procesy biznesowe. Szybko, na życzenie i bezpiecznie.